KFC KATTENBOS SPORT

 

 

 

 

                                                                              LOMMEL TROPHY

                                  30 EN 31 MEI 2020

 

wedstrijden 14,15 en 16 februari

dag     ploeg wedstrijd   uur
zondag 16 februari eerste ploeg KFC Kattenbos sport KFC Ham United 13h00
vrijdag 14 februari reserven KFC Ham United KFC Kattenbos sport 20h00
    Plein Sportlaan 10 C Ham    
zaterdag 15 februari U21 GS Bree-Beek KFC Kattenbos sport 15h00
    Plein Geussensstraat Bree    
zaterdag 15 februari U15 KFC Kattenbos sport FC Paal Tervant C 13h00
zaterdag 15 februari U13 KFC Ham United KFC Kattenbos sport 11h30
    Plein Sportlaan 10 C Ham    
zondag 16 februari U12 KFC Kattenbos sport RC Hades Kiewit C 09h30
zondag 16 februari U11 KFC Kattenbos sport SLW Maaseik A 09h30
zaterdag 15 februari U10 Stal Sport KFC Kattenbos sport 10h30
    Plein Nieuwendijk 57 Koersel    
zondag 16 februari U9 A SV Breugel KFC Kattenbos sport 10h30
    Plein Kerklaan Peer    
zaterdag 15 februari U9 B KFC Ham United A KFC Kattenbos sport 13h00
    Plein Sportlaan 10 C Ham    
zondag 16 februari U8 A KFC Kattenbos sport FC Paal-Tervant B 10h00
zaterdag 15 februari U8 B KFC Kattenbos sport Kadijk SK B 14h00
zondag 16 februari U7 A SK Meldert KFC Kattenbos sport 11h30
    Plein Nieuwendijk 57 Koersel    
zaterdag 15 februari U7 B KFC Kattenbos sport Turkse FC 13h30
zondag 16 februari U6 SV Breugel KFC Kattenbos sport 11h00
    Plein Kerklaan Peer    

 

    trainer dag dag uur      
seniors   Cochet Bert di do 19h15 tot 20h30      
juniors U21 Geboers Geert di do 19h15 tot 20h45      
kadetten U15 Cochet Bert ma wo 18h30 tot 20h00      
miniemen U13 Leppens Peter ma wo 18h30 tot 20h00      
miniemen U12 Nijs Brecht ma do 18h00 tot 19h15      
preminiemen U11 Geboers Davy ma wo 18h00 tot 19h15      
preminiemen U10 Kocaman Ali ma wo 18h00 tot 19h15      
duiveltjes U9 Hompes Dries ma wo 18h00 tot 19h15      
duiveltjes U9 Schepers Jan ma wo 18h00 tot 19h15      
duiveltjes U8 Vanderstichelen Jan ma wo 17h30 tot 18h30      
duiveltjes U8 Timmers Yvan ma wo 17h30 tot 18h30      
debutantjes U7 Dierick Mike ma wo 17h30 tot 18h30      
debutantjes U6 Loenders Stijn wo   17h30 tot 18h30